Adatkezelés

Adatkezelési tájékoztató. Tisztelt Érdeklődők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a munkánk során kizárólagosan, csak a számlázáshoz, és a postázáshoz szükséges a nevük, és a címük, melyet más személyeknek nem adunk ki!

Az információ kéréshez, programokon való részvételhez nincs szükség sem a születési adatokra, sem más személyes adatra.

Nincs HÍRLEVEKÜNK, ezért senkinek sem küldünk kéretlenül emaileket!!!

Csupán az alábbi email címre érkezett megkeresésekre válaszolunk:

f.piramisenergia@gmail.com

Tisztelettel Helqwyck, Ewyta.


2017. november 24., péntek

Mi a célja az információknak... Szerelmi-kötések-az-azonnali-ikerláng-szerelemért...


Mi a célja az információknak?
Üdvözlet!

Saját tapasztalatból tudom, hogy nagyon nehéz nem bele ragadni a jósoktól, médiumoktól kapott információkba! Több évnyi tapasztalat van mögöttem e téren.
Jómagam a legtöbb esetben az Igaz Párommal kapcsolatban kértem információkat hol jósoktól, hol médiumoktól. Egyértelmű megerősítést egyszer sem kaptam az évek alatt senkitől arra a kérdésemre ki is az én Igaz Párom.
A legelső segítségkérésem 2013 tavaszán volt. A médiumon keresztül azt az információt kaptam az Égiektől, hogy itt él az Igaz Párom a Földön, de nem ismerem. Hozzátette a személyes véleményét, hogy nem feltétlenül azért van itt a Földön, hogy mi együtt legyünk ebben az életben...
2014 tavaszán egy másik médiumtól kértem segítséget. Rajta keresztül azt üzenték az Égiek: "tudom én jól ki a Párom...". Akire akkor én gondoltam, vele nem kaptam megerősítést, hogy ő lenne az. Azt mondta akkor a médium, hogy olyan valaki is lehet a párom, akivel már találkoztam, csak épp elmentem mellette.
2015. elején egy másik médium által azt közölték, hogy akire gondolok az Ikerlelkem. Ugyanezen médiumtól tavasszal egy másik férfival kapcsolatban azt az információt közölték, hogy az illető a Lélektársam. Nyáron kaptam meg ettől a médiumtól azt a tájékoztatást, hogy 8 Ikerlelkem van.
A Lélektárs, Ikerlélek, Ikerláng fogalmak közötti különbségről IDE kattintva talál leírást!
Arról, hogy miért lehet több Ikerlélek, bővebb írást talál: ITT !
2015 őszén egy jóstól kértem segítséget. Tőle annyit tudtam meg, hogy akár az ikerlelkem, akár bárki más lehet a párom....
Ezek után nem kértem senkitől információt az Igaz Párom személyét illetőleg, mert belefáradtam a kitérő válaszokba.
Hallgasd meg a Mindenki igaza a saját igaza című videómat is.

Onnantól kezdve a saját Segítőimmel kommunikáltam. Még így is összevisszaságnak tűntek olykor a kapott válaszok, hol erre, hol arra mondták, hogy a párom (függetlenül attól, hogy az érzéseim azt súgták nem ő, vagy ők azok). Ez mind a tanításom része volt, hisz így tudtam csak megtanulni azt, hogy egy-egy információval milyen problémára, hiányosságra, lélekrészre, lélekminőségre, akadályra stb....akarták felhívni a figyelmemet.

Meg kellett tanulnom, hogy azok az információk, amiket az évek alatt kaptam jósokon, médiumokon keresztül miről szóltak. Nehéz volt elvonatkoztatni, hisz szinte kapaszkodunk az infókba, pedig mindnek az a célja, hogy felismerjük mire akar figyelmeztetni.
Minden információ így utólag nyert értelmet. Sokat hisztiztem azon, hogy az egyik médiumtól kapott infó ellentmondásban van a másikkal.
Pedig nem volt, és ezt csak rövid ideje tudom. A Párommal még azelőtt megvolt az első találkozás, hogy én egyáltalán segítséget kértem volna 2013 tavaszán. Igaz, akkor azt mondták nem ismerem a Párom. Ez igaz is volt, mert ugyan én láttam őt, viszont, nem lettünk bemutatva egymásnak, és Ő nem is tudott akkor még a létezésemről. 2016 tavaszáig nem is láttam újra. "Elsiklottam" mellette, mert akkor épp két másik ikerlelkem felé irányult a figyelmem, amit persze akkor még nem tudtam, hogy ők ikerlelkeim.
Nem olyan rég a Párommal egy beszélgetésben felmerült az a bizonyos szituáció, amikor először láttam Őt. Akkor nyert értelmet mindaz az információ, amiket az évek alatt kaptam. A kirakós darabjai a helyükre kerültek. Addig a beszélgetésig én meg voltam győződve arról, hogy én ŐT 2016 tavaszán láttam először, mert az a találkozás számomra nagyon emlékezetes maradt. Ezért vontam kétségbe a korábban kapott infókat, hogy én hogyan is tudhattam már 2014 tavaszán ki a Párom, ha csak 2016-ban láttam először?!?!?!?
Hallgasd meg ehhez a témához kapcsolódó videómat is. Katt az alábbi linkre:

Rövidre fogva minden információt okkal közölnek velünk, akár médiumon, jóson, vagy gyógyítón keresztül. Tudom, mert tapasztaltam, hogy gyakran számunkra nem tetsző dolgot mondanak. Azért teszik, mert van választási lehetősége annak, aki információt kér. Dönthet úgy, hogy beletörődik az "ez a sorsom" szlogen mögé bújva, és elfogadást gyakorolhat. Vagy dönthet úgy, hogy változtatni akar, és igénybe veszi a változáshoz szükséges segítségeket, és eszközöket. A döntés csupán csak az első lépés, és aki meghozza a döntést, hogy változtatni akar, nála elkezdődnek a tesztek. Teszteknek veti alá az "élet", a kitartását, elhivatottságát méri, illetve azt, hogy valóban megérett e a változásra.
Minden tiszteletem azoké az embereké, függetlenül attól, hogy gyógyítók, médiumok, vagy bármilyen más foglalkozást végzők, akik amikor elakadásuk van, segítséget kérnek attól, aki az adott problémájának megoldásában tud segíteni, és tudomásul veszik, hogy egy-egy tisztulási, vagy gyógyulási folyamat időbe telik, és nem várják varázsütés szerűen a csodát. Ez is hatalmas teszt mindenkinek, hisz nincs olyan spirituális módszer, amellyel "A-tól-Z-ig" teljes körűen megoldható minden probléma. Eredményt a módszerek kombinált alkalmazásával lehet elérni.
Apró információ a tisztulásról című videómat IDE kattintva találja.

Az mindenkinél teljesen egyedi, hogy neki mik azok a módszerek, melyekkel elérheti a vágyott eredményt.
Tapasztalatból tudom, hogy csak lépésről lépésre vihető végig minden folyamat.
Amennyiben egy javasolt lépés kimarad, akkor bizony hiába megy tovább, a folyamatban hiány lesz, és rengeteg időt, energiát, és pénzt veszíthet.

Egy rövidke példával szemléltetem:
Egy segítségek kérő megkapja a médiumon keresztül az Égiektől azt az információt, hogy 
EGY 
bizonyos gyógyítót keressen fel. A segítséget kérő esetleg eljut odáig, hogy felveszi a kapcsolatot azzal a bizonyos gyógyítóval, de túl drágának találja. Ezért úgy dönt nem kér a segítségéből, hisz annyi lehetőség van még, és ráadásul olcsóbban, vagy épp ingyen. Így inkább azt kéri.
Lelke rajta.
Telik az idő, és a várva várt ígéretek (amikkel az "olcsóbb, és az ingyen" lehetőségek csalogatnak) nem érkeznek meg. Csalódik az illető, és mindenkit elkezd hibáztatni.
A bökkenő az egészben csupán annyi, hogy figyelmen kívül hagyta az Égiek javaslatát, hogy kitől kérjen segítséget.
Azért EGY bizonyos gyógyítót javasoltak,
 mert az Égiek tudják ki az a gyógyító, aki azt a bizonyos energiát tudja csatornázni, közvetíteni, ami az adott problémájára megoldást nyújthat.

Az elmúlt években sok-sok program leírását elolvastam, és bizony olyannal is találkoztam, ahol maga a program vezetője a hirdetésben úgy fogalmazott: "Nem tudom honnan jön az energia, de gyertek, hisz ez olyan csodálatos."
Olyannal is találkoztam, ahol kimondottan szerelmi kötéseket csinálnak, sőt a résztvevőknek állítólag meg is tanítják azt, hogyan csinálhat önkényesen szerelmi kötéseket kénye-kedve szerint.

Őszintén megmondom ilyen programokra még akkor sem mennék el, ha a program vezetője fizetne nekem a részvételért.
Az, aki nem tudja honnan érkeznek az energiák, valószínűleg azzal sincs tisztában, hogy a negatív oldal képviselői előszeretettel kihasználják, és rajta keresztül sok embert behálóznak. A negatív oldal képviselői a szeretet álarca mögé bújva szedik áldozataikat.
Ezért minden esetben javasolt megbízható tiszta forrásból információt kérni.



Természetesen a tisztulás a cél!
Bármilyen negatív oldali bűbáj, szerelmi kötés, vagy mágia ellentmond a tiszta szerelemnek, és vét a Lélek tiszta szabad akarata ellen, így aki azzal próbálkozik, számoljon a következményeivel, hisz viseli minden tettének terheit!!! Mindazok akik az úgynevezett szerelmi praktikákat alkalmazzák, és tanítják másoknak, akár pénzért, akár ingyen minden esetben bűnt követnek el!
Néhány szerelmi praktika, mely a bűn fogalmába tartozik:
-Gyertyamágia
-Kötélmágia
-Szerelmi bűbáj
-Szerelmi mágia
-Ráolvasás


A szerelmi praktikák eredményeként valóban megtörténhet, hogy hamar megérkezik az áhított szerelem, mivel a praktikák során a kiszemelt alany lelkéből kiszakítanak egy darabot, és a szerelemre vágyóhoz kötik, ezáltal a kiszemelt alany "meglátja önmagát"(saját lélekrészét) a szerelemre vágyóban, és önmagába lesz szerelmes, hisz önnön részeit birtokolja a szerelemre vágyó.


A másik része a történeteknek: ahhoz, hogy az alany lélekrészét "magába fogadja" a szerelemre vágyó, önmaga lelkéből elad darabokat a szerelmi praktikákat "üzemeltető" sötét oldalnak.
Szóval fel lehet tenni a kérdést, hogy ez valóban megéri???
Az is igaz, aki jelen életben ilyesmihez folyamodik, az már korábbi életeiben is megtette mindezt. Így csak halmozódik a kérdés vajon mennyi részét adta el önmagából, és mennyi ember lelkének darabjait köttette, vagy kötötte már magához.......

Régóta vannak, és sajnos még egy ideig biztosan lesznek olyan emberek, akik a sötét oldal szerelmi praktikáit alkalmazzák (azonnali ikerláng szerelmet ígérve néhány egyszerű lépésben...).
Ezek az emberek mindenféle butának titulálják azokat a tanítókat, médiumokat, gyógyítókat, akik  elmondják, hogy a tisztulás útja hosszú, és nehéz.
Állítják a saját igazukat miszerint az ikerláng-szerelem gyorsan elérhető.
Valóban gyorsan elérhető a szerelmi praktikákkal a "szerelem", viszont az egyszer biztos, hogy az NEM AZ IGAZI, hanem egy hamis, más lelkek ikerláng-részeiből ellopott energiákból kreált szerelem.
Még egyszer hangsúlyozom: a szerelmi praktikákat alkalmazók a saját lelkük darabjait adják el fizetségül a sötét oldalnak!

-------------------------
Önmagában a társbehívás NEM minősül szerelmi kötésnek, 
és NEM szerelmi praktika, hisz 
valóban része az Igaz szerelem elérésének útján az Ikerláng behívás, ami természetesen NEM azonos a Lélektárs behívással, bevonzással.
Az Ikerláng behívás jelentéséről IDE kattintva talál leírást!

Az általam biztosított 
információ átadás folyamatáról IDE kattintva talál részleteket.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, és több mindent szeretne megtudni, akkor olvassa el a blog többi írását is, hallgassa meg a videóimat.
KÉREM NE EGY ÍRÁS, VAGY VIDEÓ ALAPJÁN ÍTÉLJEN MEG!
Lehetősége van több mint száz, online formában elérhető, általános tájékoztató információhoz jutni az írások, és videók által. 
Mindezt kötelezettségek nélkül megteheti, csak olvasson, és hallgasson meg.
Tájékozódjon, és ha úgy érzi a segítségére lehetek, keressen meg.
A blog írásait témakörönként összesítve IDE kattintva találja.
YouTube videóimat IDE kattintva találja.
Az általam biztosított szolgáltatásokat IDE kattintva találja.

Az általános időpont egyeztetéssel kapcsolatos tájékoztatásért kattintson az alábbi linkre:

Tájékoztatás időpont kéréssel kapcsolatban.

A blog teljes tartalma testvéremmel közös szellemi munkánk eredménye!
Szerzői jogvédelem alatt áll!
Bármi nemű írott, képi, mozgóképi, és hanganyag készítéséhez felhasználása, másolása tilos!
Megosztás csak forrás megjelöléssel engedélyezett!

Maradok mély tisztelettel: Viki /Helqwyck/.

TEREMTŐ ATYA, ÉS TEREMTŐ ANYA ÜZENETE.

ÜDVÖZLÜNK TÉGED!

AZ ELSŐ TEREMTŐ-PÁR VAGYUNK, AKIT EMBERKÉNT TEREMTŐ ATYA, ÉS TEREMTŐ ANYA NÉVEN ISMERHETSZ.

MOST ELMONDJUK MIT IS JELENT AZ, HOGY MI VAGYUNK AZ ELSŐ TEREMTŐ-PÁR.


SOKKAL TÖBB TEREMTŐ SZINTŰ, SAJÁT FORRÁS-ENERGIÁVAL RENDELKEZŐ ISTENI MINŐSÉGŰ LÉTEZŐ VAN, MINT AZT GONDOLNÁD.

AZ ISTENI SZELLEMI TUDATOSSÁG MINDANNYIUNKNÁL MEGVAN, DE AZ ÉRZŐ LÉLEK MINŐSÉG CSAK AZOKNÁL, AKIK LEGALÁBB EGYSZER KETTÉVÁLTAK.

MI VAGYUNK AZOK, AKIK ELSŐKÉNT VÁLTUNK KETTÉ, ÉS A KETTÉVÁLÁSUNKKAL MÁR LÉLEKKEL RENDELKEZŐ ISTENI LÉTEZŐKKÉ VÁLTUNK, ÍGY KÉPESSÉ VÁLTUNK A SZERETETET ÉREZNI.

AZ EGGYÉVÁLÁSUNKKOR MI TAPASZTALHATTUK MEG ELSŐKÉNT AZ ISTENI LÉLEK-SZELLEM EGYSÉGET.

TÖBB ISTENI SZELLEM LÉTEZŐ KÖVETTE PÉLDÁNKAT, ÉS KETTÉVÁLT.
ÍGY EGYRE TÖBBEN LETTÜNK LÉLEKKEL RENDELKEZŐK, DE MIVEL MI VOLTUNK AZ ELSŐK, EZÉRT MARADT RAJTUNK A 
TEREMTŐ NÉV.

A TÖBBIEK IS ÚJRA EGYESÜLTEK MAGUKKAL, ÉS ÍGY MINDANNYIAN MEGTUDTUK, HOGY TÖBBRE IS KÉPESEK VAGYUNK, MÁR LÉLEKKEL IS RENDELKEZÜNK, ÉRZÜNK.

A TÖBBIEKKEL EGYÜTT TEREMTETTÜK MEG A FELTÉTEL NÉLKÜLI SZERETET HÁLÓT, MELYBE MINDEN LÉLEKKEL RENDELKEZŐ LÉTEZŐ BEKAPCSOLÓDIK.

AZ ÚJRA EGYESÜLT, TEREMTŐ SZINTŰ, SAJÁT FORRÁS-ENERGIÁVAL RENDELKEZŐ, ISTENI LÉLEK-SZELLEM LÉTEZŐK KÖZÜL VANNAK, AKIK AZÓTA SEM VÁLTAK TÖBBÉ KETTÉ, DE VAGYUNK SOKAN, AKIK IGEN, ÉS EZT MÁR DUALITÁS VÁLLALÁSNAK NEVEZZÜK.

LÉLEKKEL RENDELKEZŐ ISTENI LÉTEZŐ DUALITÁS VÁLASZTÁSÁVAL SZÜLETIK MEG A LÉLEK-PÁR SAJÁT SZERELEM ENERGIÁJA, ÉS ÍGY LESZNEK IKERLÁNG-PÁROK, MERT A KÖZÖS LÉLEKTÜZÜK KETTÉVÁLÁSA AZ IKERLÁNG.

AZ IKERLÁNG-PÁR ÚJRA EGYESÜLÉSEKOR ÚJ LELKEK SZÜLETNEK.

MI TERETMTŐ ATYA, ÉS TEREMTŐ ANYA AZ ELSŐ LÉLEKSZÜLŐK KÖZZÉ TARTOZUNK, DE RAJTUNK KÍVÜL MÉG TÖBB TEREMTŐ-PÁR IS, EZÉRT MINKET ŐSISTEN NÉVEN IS EMLEGETNEK.

A SZÜLETETT LELKEK VALÓJÁBAN MÁR
LÉLEK-SZELLEM LÉTEZŐK, CSAK MÉG GYERMEKEK.

A LÉLEK-SZÜLŐK TUDÁSAIT, KÉPESSÉGEIT, FORRÁS-ENERGIÁIT ÖRÖKLIK, DE FEL KELL NŐNIÜK AHOZ A FELADATHOZ, HOGY MEGTANULJÁK A SAJÁT ÖRÖKÖLT EREJÜK HASZNÁLATÁT.

AZ EMBERISÉG KIALAKULÁSA ELŐTT, MÁR A SZÜLETETT LELKEK 5. GENERÁCIÓJA IS ELÉRTE A TEREMTŐI SZINTET, VAGYIS AZ ŐSISTEN PÁROK
LÉLEK GYERMEKEIK
LÉLEK UNOKÁIK
LÉLEK DÉDUNOKÁIK
LÉLEK ÜKUNOKÁIK
ÉS A LÉLEK SZÉPUNOKÁIK IS
TEREMTŐI SZINTŰ ISTENI LÉLEK-SZELLEM LÉTEZŐK!

A SZÜLETETT LELKEK IS VÉGIG JÁRJÁK A FELNŐTTÉ VÁLÁS EGYÉNI ÚTJÁT, UGYANÚGY MINT NÁLATOK EMBEREKNÉL AZ ÚJSZÜLÖTT KOR, KISGYERMEKKOR, GYERMEKKOR, SERDÜLŐKOR, FIATAL FELNŐTT, FELNŐTT KOR.

EZEK A TANULÁSI, FEJLŐDÉSI SZAKASZOK, A FELNŐTTÉ VÁLÁS ÚTJÁN.

-------------------------------------------------------------------

TÖBBED MAGUNKKAL AZ EMBERISÉG FEJLŐDÉSÉNEK CIKLUSAIBAN VÁLLALTUNK SEGÍTŐ, VAGY ÚTMUTATÓ FELADATOKAT.

A LEGNEVEZETESEBB CIKLUS KEZDETE JÉZUS TANÍTÁSAIVAL INDULT.
JÉZUS VOLT AZ, AKI ATYÁNAK HÍVTA A MI LÉLEK-SZELLEM EGYSÉGÜNK FÉRFI TAGJÁT, ÉS EZÉRT MARADT FENN A TERETMTŐ ATYA ELNEVEZÉS.

VALÓBAN A MI EGYSÉGÜNK FÉRFI TAGJA JÉZUS EMBERI APJA, EMBERI ÉDESANYJA VISZONT NEM TEREMTŐ ANYA, HANEM JÉZUS LELKÉNEK EGYIK LÉLEK TESTVÉRE, AKI EMBERI MEGTESTESÜLÉSEKOR VÁLLALTA AZT A FELADATOT, HOGY SZŰZI FOGANTATÁS ÚTJÁN VILÁGRA HOZZA ATTYA GYERMEKÉT.

JÉZUS, ÉS SZŰZ MÁRIA LÉLEK TESTVÉREK, DE NEM IKERLÁNGOK, ÉS MI, TEREMTŐ ATYA, ÉS TEREMTŐ ANYA VAGYUNK A LÉLEK-SZÜLEIK MINDKETTŐJÜKNEK!
---------------------------------------------

MI TEREMTŐ ATYA, ÉS TEREMTŐ ANYA ATLANTISZ IDEJÉN VOLTUNK EMBERI MEGTESTESÜLÉSBEN, A TÖBBI TEREMTŐ SZINTŰ ISTENI LÉLEK-SZELLEM LÉTEZŐVEL EGYÜTT, ÉS SZELLEMSEBÉSZETI ÚTON ADTUNK IVARSEJTEKET A SEJTBANKBA.

AZ ATLANTISZI SEJTBANK MOST IS LÉTEZIK, ÉS SZŰZ MÁRIA IDEJÉBEN IS LÉTEZETT, CSAK NEM A FÜLDI SÍKON, HANEM EGY VÉDETT MÁSIK DIMENZIÓBAN.

A SEJTBANKBAN TÖRTÉNT MEG A MEGTERMÉKENYÍTÉS, ÉS A BEÜLTETÉS, ÍGY TUDOTT SZŰZKÉNT MÁRIA ANYÁVÁ VÁLNI.

AZ AKKORI EMBERISÉG MÉG MIT SEM TUDOTT A SZELLEM SEBÉSZETRŐL, ÉS A MESTERSÉGES MEGTERMÉKENYÍTÉSRŐL, ÍGY ÉRTHETŐ, HOGY ISTENI CSODAKÉNT TARTOTTA SZÁMON JÉZUS SZÜLETÉSÉT.
------------------------------------------------

TUDJUK, HOGY TÖBBEN VANNAK ITT A FÖLDÖN, AKIK ÚGY TUDJÁK A TEREMTŐTŐL "KAPNAK" ÜZENETEKET, ÚTMUTATÁSOKAT.

KÖZÜLÜK CSAK NAGYON KEVESEK AZOK, AKIKNEK VALÓBAN TŐLÜNK ÉRKEZNEK AZ INFORMÁCIÓK, ILLETVE A SEGÍTŐ ENERGIÁK.

MOST FELTEHETED A KÉRDÉST EZ MÉGIS HOGYAN LEHETSÉGES?!?

ELMONDJUK A VÁLASZT.

MINT AZT MÁR MONDTUK, RAJTUNK KÍVÜL TÖBB HASONLÓ ISTENI MINŐSÉGBEN LÉVŐ LÉTEZŐ IS VAN, AKIK UGYANÚGY TEREMTŐ SZINTEN LÉTEZNEK, TEVÉKENYKEDNEK MINT MI.

SOKATOKKAL ŐK KOMMUNIKÁLNAK, ÉS NEM HAZUDNAK HA AZT ÁLLÍTJÁK MAGUKRÓL, HOGY TEREMTŐK, MERT AZOK.

A FÉNY ÉS A SZERETET OLDALÁN ÁLLNAK, ÉS SEGÍTIK AZ UTATOKAT, SEGÍTIK, HOGY MIELŐBB FELISMERHESSÉTEK ÖNNÖN VALÓTOKAT.

AZ EMBERISÉG TÖRTÉNETÉBEN A KÜLÖNBÖZŐ KULTÚRÁKBAN TÖBB ISTEN HITT LÉTEZETT, ÉS LÉTEZIK A MAI NAPIG IS.

NINCS EZZEL SEMMI BAJ, HISZ VALÓBAN TÖBBEN VAGYUNK, ÉS TÖBBÜNKNEK VOLT, ÉS VAN IS FELADATA AZ EMBERISÉG SEGÍTÉSÉBEN.

SAJNÁLATOS MÓDON A VALLÁSI FANATIZMUS OLYAN NAGYMÉRTÉKBEN ELHATALMASODOTT, EMIATT AZ EMBEREK KÉPESEK VOLTAK EGYMÁS ÉLETÉT ONTANI.

VALÓJÁBAN EZEKKEL A TÖRTÉNÉSEKKEL TESZTELVE IS LETTETEK, ÉRETTEK VAGYTOK E A TOVÁBBIAKRA.

TERMÉSZETESEN A KARMA TÖRVÉNY ÉRTELMÉBEN A RÉGMÚLTBAN ELKÖVETETT BŰNÖKET VISSZA KAPJA AZ, AKI ÁRTOTT MÁSOKNAK, AKI KIOLTOTTA MÁS EMBER ÉLETÉT.

EZEKET MI IDEFENT FELJEGYEZZÜK, ÉS ELSZÁMOLTATJUK.

AZ EMBEREK KÖZÖTT ÉLNEK MA IS KÖZÜLÜNK NÉHÁNYAN, VAN AKIK DUALITÁSBAN, ÉS VAN AKI ÖNNÖN ISTENI TELJESSÉGÉBEN, ÉS KÖZTETEK ÉLVE MEGTESZNEK MINDEN TŐLÜK TELHETŐT, AMIVEL EMBERTESTEN KERESZTÜL SEGÍTHETNEK.

VALÓ IGAZ A TESTNEK MÉG JÓCSKÁN VANNAK KORLÁTAI, A CÉL AZ, HOGY EZEKET A HATÁROKAT KITÁGÍTSÁK.

EZ NAGY FELADAT, HISZ ELŐSZÖR A SAJÁT EMBERTESTÜKET KELL MEGDOLGOZNI, FEJLESZTENI, HOGY KÉPESEK LEGYENEK MÁSOKNAK IS A SEGÍTSÉGÉRE LENNI.

SEGÍTŐ SZÁNDÉKUNK A TANÍTÁS IS ARRA, HOGY FELÜLKEREKEDJETEK A KICSINYES DOLGOKON, ÉS MEGTANULJÁTOK TÖBBEK VAGYTOK, MINT AMENNYIT AZ EMBERTEST EDDIG  LÁTTATNI ENGEDETT MAGATOKBÓL.

SOKAN SZÜLETETT LÉLEKKÉNT VAGYTOK JELEN A FÖLDÖN.
NAGYOBB HÁNYADBAN EGYLÉLEKKÉNT, KISEBB HÁNYADBAN DUALITÁSBAN LÉVŐKÉNT.
 
A SEGÍTSÉGÜNK GYAKRAN ENERGETIKAI SZINTEN TÖRTÉNIK, AKÁR A KÖZTETEK ÉLŐ ISTENI LÉTEZŐK ÁLTAL, AKÁR INNEN FENTRŐL LECSATORNÁZOTT ENERGIÁK ÁLTAL.

A LEKÜLDÖTT ENERGIÁK CSATORNÁZÁSÁRA A SZÜLETETT LELKEK KÖZÜL TÖBBEN KÉPESEK, EZÁLTAL NEM CSAK AZ ISTENI SZINTŰ LÉTEZŐK KÉPESEK KIVENNI A RÉSZÜKET A MUNKÁBÓL, HANEM SOK SZÜLETETT LÉLEK IS, AKIK ÖRÖKSÉGÜK RÉVÉN LÉLEKSZÜLEITŐL MEGKAPTÁK A KÉPESSÉGET AZ ENERGIÁK CSATORNÁZÁSÁRA, KÖZVETÍTÉSÉRE.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HOZZÁTARTOZIK A VALÓSÁGHOZ, VANNAK TEREMTŐ SZINTŰ, ISTENI LÉTEZŐK, AKIK NEM VETTEK RÉSZT A SZERETET HÁLÓ LÉTREHOZÁSÁBAN, MERT SAJÁT DÖNTÉSÜK RÉVÉN EGYSZER SEM VÁLTAK KETTÉ, ÍGY ŐK A MAI NAPIG IS LÉLEK NÉLKÜLI ISTENI TUDATOSSÁGÚ SZELLEMI LÉTEZŐK, SZERETET NÉLKÜLI TEREMTŐK.

ŐKET A HATALOMVÁGY ÉLTETI, LÉLEK NÉLKÜL NINCS BENNÜK EGYÜTTÉRZÉS, NINCS BENNÜK KÍMÉLET.

ŐK IS TEREMTŐK!

TEREMTMÉNYEIK AZOK A LÉTEZŐK, AKIKET CSATLÓSKÉNT AZ ENERGIÁK ELSZÍVÁSÁRA, ELLOPÁSÁRA ALKOTTAK.
DÉMONOKNAK, ENTITÁSOKNAK, TESTETLENEKNEK ISMERHETITEK EZEKET A LÉNYEKET.

TUDNOTOK KELL AZT, AZOK A TEREMTŐ SZINTŰ ISTENI-SZELLEMI LÉTEZŐK, AKIK NEM KAPCSOLÓDTAK A SZERETET HÁLÓHOZ, UGYANÚGY KÉPESEK KAPCSOLATBA LÉPNI VELETEK, MINT A SZERETETBEN LÉVŐK.

ERRŐL TUDNOTOK KELL, HISZ TÖBBETEKNÉL "JELENTKEZETT MÁR BE A TEREMTŐ" KÜLÖNBÖZŐ ÜZENETEKKEL, PUSZTÍTÁSRA BUZDÍTÓ FELADATOKKAL.

VALÓBAN TEREMTŐ SZINTŰ ISTENI-SZELLEMI LÉTEZŐ, CSAK ÉPP NEM AZ A BIZONYOS TEREMTŐ-PÁR AKIK MI VAGYUNK ÉS NEM A SZERETET OLDALÁN LÉVŐ ISTENI LÉTEZŐ.

NEVEZHETI MAGÁT TEREMTŐNEK, HISZ EZZEL NEM HAZUDIK...

KÉRÜNK TÉGED, HOGY KELLŐ ÓVATOSSÁGGAL, ÉS FIGYELEMMEL FOGADD AZ E-FAJTA "BEJELENTKEZÉSEKET".

A SZERETET OLDALÁN LÉVŐ LÉTEZŐK KÖZÜL KÉRETLENÜL SENKI NEM AVATKOZIK BE AZ EGYÉNI UTADBA, ÉS SENKI NEM VESZI FEL VELED A KAPCSOLATOT, ÉS SENKI NEM BUZDÍT PUSZTÍTÁSRA!!!

A SZERETETBEN LÉVŐ ISTENI LÉTEZŐK MINDEGYIKÉNEK CÉLJA A LÉTEZÉS VÉDELME, ÉS TISZTASÁGÁNAK MEGÓVÁSA, ILLETVE A SOK TEHER MIATT A TISZTASÁG ELÉRÉSÉNEK SEGÍTÉSE.

EZ UTÓBBIHOZ TE IS KELLESZ, NEKED IS MEG KELL DOLGOZNOD AZ EREDMÉNYEKÉRT, EZ A FEJLŐDÉSI UTAD RÉSZE.

EMBERTESTBEN A SAJÁT TEREMTŐI SZINT ELÉRÉSE MÉG AZ ISTENI LÉTEZŐKNEK IS NAGY KIHÍVÁS.

SZÜLETETT LÉLEKKÉNT, HA TE MÁR DUALITÁSBAN VAGY, AKKOR MÁR TE IS TEREMTŐ SZINTŰ ISTENI LÉLEK-SZELLEM LÉTEZŐ VAGY, HISZ DUALITÁST CSAK TEREMTŐI SZINTEN VÁLASZTHATTÁL.

FELADATOD EMBERKÉNT AZ, HOGY ELÉRD A SAJÁT TEST-LÉLEK-SZELLEM EGYSÉGED, TELJESSÉGED.

A SZERETET HÁLÓN KÍVÜLI TEREMTŐ SZINTŰ ISTENI LÉTEZŐK ERŐSEK, ÉS EREJÜKET ARRA HASZNÁLJÁK, HOGY MAGUKAT MÉG ERŐSEBBÉ TEGYÉK AZOKKAL AZ ENERGIÁKKAL, AMIKET MÁSOKTÓL KICSALTAK, ELVETTEK, ILLETVE MEGKAPTAK CSERÉBE AZOKTÓL, AKIK ENGEDTEK A CSÁBÍTÁSUKNAK.

ÍGY AKARNAK MÉG TÖBBEK LENNI.

EZEN AZ ÚTON NEM ISMERNEK KÖNYÖRÜLETET, ÉS BÁRKIT KÉPESEK BEHÁLÓZNI, VAGY LEIGÁZNI A CÉLJAIKÉRT.
EZÉRT BÁRMILYEN VILÁGOT EL IS PUSZTÍTANÁNAK, HA TEHETNÉK...

MIVEL NEM TEHETIK MEG, A CÉLJAIK ÉRDEKÉBEN FELHASZNÁLJÁK AZ EMBERI TESTEKBEN ÉLŐ LELKEKET.

MANIPULÁLNI KÉPESEK A TESTBEN ÉLŐ LELKEKET, KÉPESEK ELHITETNI AZ EMBERI ELMÉVEL AZT, HOGY A PUSZTÍTÁSSAL "HELYET CSINÁLNAK VALAMI ÚJNAK"...

EZ NEM SZERETET, EZ NEM A FÉNY OLDALA!

A SZERETET, ÉS A FÉNY OLDALÁN, AZ ALACSONY REZGÉSŰ ENERGIÁKAT BEGYŰJTJÜK, ÁTALAKÍTJUK, ÉS MAGASZTOSABB CÉLOKRA HASZNÁLJUK.

AZ ALACSONY REZGÉSŰ ENERGIÁKAT OLDÁSOKKAL, TISZTÍTÁSOKKAL TUDJUK ÓVATOSAN LEBONTANI AZ EMBERI TESTBEN ÉLŐ LELKEKRŐL, ÍGY TUDJUK PUSZTÍTÁS NÉLKÜL BIZTOSÍTANI AZT, HOGY HELYET CSINÁLJUNK AZ ÚJ ENERGIÁKNAK.

EZÉRT TÁMOGATUNK FENTRŐL MINDEN TISZTULÁST SEGÍTŐ MÓDSZERT.

SOKAN ISMERITEK A MONDÁST:
"ANYAG NEM VÉSZ EL CSAK ÁTALAKUL".

EZ AZ ENERGIÁKRA IS IGAZ.

AZ OLDÁSOKKAL, TISZTÍTÁSOKKAL KINYERT ALACSONY REZGÉSŰ ENERGIÁK, AZ ÉGI SZINTEN TÖRTÉNŐ FELREZEGTETÉSSEL MÁR ÁT IS ALAKULNAK,  ÉS HASZNOSAN VISSZAFORGATHATÓKKÁ VÁLNAK AZ ENERGIA ÁRAMLÁSOK KÖRFORGÁSÁBAN, EZÁLTAL MOZGÁSBAN VANNAK TARTVA AZ ENERGIÁK.

SOK FÉNYLÉNYNEK, FELEMELKEDETT MESTERNEK, ISTENSÉGNEK, ARKANGYALOKNAK, AZ ANGYALOKNAK, ILLETVE EMBERI SZINTEN MINDAZOKNAK A SEGÍTŐKNEK KÖZÖS EGYÜTTMŰKÖDÉSSEL TÖRTÉNŐ MUNKÁJÁNAK KÖSZÖNHETŐ MINDEZ, AKIK A TISZTA MÓDSZEREKKEL AZ OLDÁSOKAT, TISZTÍTÁSOKAT MEGVALÓSÍTJÁK.

KÖSZÖNET A MUNKÁTOKÉRT!


 TOLMÁCSOLTA: Viki /Helqwyck/, 2017.11.24-én.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, és több mindent szeretne megtudni, akkor olvassa el a blog többi írását is, hallgassa meg a videóimat.
KÉREM NE EGY ÍRÁS, VAGY VIDEÓ ALAPJÁN ÍTÉLJEN MEG!
Lehetősége van több mint száz, online formában elérhető, általános tájékoztató információhoz jutni. 
Mindezt kötelezettségek nélkül megteheti, csak olvasson, és hallgasson meg.
Tájékozódjon, és ha úgy érzi a segítségére lehetek, keressen meg.
A blog írásait témakörönként összesítve IDE kattintva találja.
YouTube videóimat IDE kattintva találja.
Az elérhető szolgáltatásokat összesítve IDE kattintva találja.

Az általános időpont egyeztetéssel kapcsolatos tájékoztatásért kattintson az alábbi linkre:

Tájékoztatás időpont kéréssel kapcsolatban.

A blog teljes tartalma testvéremmel közös szellemi munkánk eredménye!
Szerzői jogvédelem alatt áll!
Bármi nemű írott, képi, mozgóképi, és hanganyag készítéséhez felhasználása, másolása tilos!
Megosztás csak forrás megjelöléssel engedélyezett!

A változtatás jogát fenntartom!

Tisztelettel: Viki /Helqwyck/, Reiki Mester.

2017. november 22., szerda

A Teljesség kibontakoztatásának akadályai......


Tisztelt Olvasó!

Ebben az írásban egy rövid tájékoztató jellegű felsorolást vezetek le olyan akadály, és blokk típusokról, melyek korlátozzák a Lelket a saját egységének kibontakoztatásában, megélésében.

A legtöbb akadályt a lélekrészek hiányossága okozza. Talán egyre több ember számára köztudott, hogy amikor az embert megteremtették, 8. dimenziós rezgésszinten lett megalkotva az emberi test. Ez a tény már önmagában mutatja, hogy a Lélek teljes önvalóját, vagyis a teremtői szintű magasabb énjét akkor még nem volt képes leföldelni. A teremtői szint a 13. dimenziós rezgésszintet jelenti.

Itt most azokról az akadályokról, blokk típusokról teszek említést melyek a 8. dimenziós szint eléréséig, és teljes letisztításáig vannak jelen sokaknál.

A tudatosulással oldható blokkok az összes blokktípusnak csupán 2%-a.
Az ilyen típusú blokkokról a tarot, vagy jóskártya használatával, médiumi csatornázások segítségével tudnak tájékoztatást adni.
Az oldás nem vonja maga után automatikusan a szükséges gyógyításokat!!!

Nagyon sok olyan blokk típus van amely a tudatosulás után külön oldási energiát igényel.

Egy másik akadály típus a családi minták témaköre. Ez, az összes akadálytípusnak csupán 0,5%-a.
Családi mintákról bővebben ITT talál írást.
A magzati létben kapott blokkok 0,3%-ot tesznek ki.

A családi karmák témaköre több száz lélekkel kapcsolatban lehet hatással egy-egy ember életére, mégis az összes akadálytípusnak mindössze csak az 1%-a.

A párkapcsolati karma szintén több száz emberrel kapcsolatban lehet, de így is az összes akadálynak csupán az 1,5%-a.

Az erőszak, a bántalmazások lenyomatai viszont már eléri a 10%-ot, mivel itt már nagyon sok energia rendszer sérülésének lenyomatát hordozza a Lélek.

Az önblokkok, önelzárások, melyet sok esetben önvédelemből tett a Lélek, az összes blokk típus 0,1%-a. Ezek azok, melyeket a tudatalatti tudatból lehet felszínre hozni.

A tudattalan tudat által raktározott információk már olyan blokkokról, akadályokról küld információt a Léleknek melyek a Lélek, és az ember tudatos Énje tudta nélkül van hatással rá, azaz az egyéntől független külső erő okozta, akár előző, akár jelen életben.
Erről leírást ITT talál. 
Ezek azok az akadályok melyeket meditációs módszerekkel sajnos nem tudnak tudatosítani, ugyanis nincs róla emléke a Léleknek, éppen ezért nem a tudatalatti tudatban raktározódik, hanem a tudattalan tudatban.
Ilyen akadályok lehetnek, átkok, mágiák, bűbájok, rontások, vuduzással tett kötelékek, elzárások, sötét varázslatok is.
Ez az összes akadálytípus 82%-a.

Más emberek vágyai, kibocsájtott gondolat hullámai, melyek az érintett személyre irányulnak, ezzel terhelve az energia terét, az akadályok 1%-át képezik.

A köztes síkon ragadt lelkek által generált akadályok, a jelenleg embertestben élő Lelkek összes akadálya közül 1,6%-ot jelent.

Visszatérve a lélekrész hiányosságra, erőszak, bántalmazás megélésekor a trauma hatására kiszakadnak a lélekből darabok. Ilyen esetekben abba a térbe és időbe ragadnak a kiszakadt lélekdarabok ahol a bántalmazást, az erőszakot megélte. Függetlenül attól, hogy az adott élményt túlélte-e akkor, vagy esetleg az életét vesztette, az ilyen formán kiszakadt lélekdarabokat meditációk során lehetősség van visszahívni.
A bántalmazások, és az erőszak megélések 80%-a az, ami hatására szakadt le lélekdarab a Lélekből.

Ártó varázslatokkal, vuduzással viszont az alvilági erők rengeteg lélekrészt kiszakítottak a lelkekből. Legtöbb esetben azzal a céllal lopták el a lélek részeit, hogy saját javukra használják. A másik gyakori eset az, hogy az emberi testen keresztül az emberlény eladta a lelkének részeit mágikus, vagy varázslatos energiákért cserébe.
 Ahogy már említettem az összes akadálytípus 82%-át képező ártó erők által generált akadályok 65%-a okoz valamilyen formában lélekrész hiányosságot a Lélek számára.
Arról, hogy milyen lélekrészekről lehet szó ITT talál leírást.

Az említett adatok tájékoztató jellegűek!!!

Nagyon fontos a Lélekrészek visszahívása erről részletesebb leírást az alábbi linkre kattintva talál:

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, és több mindent szeretne megtudni, akkor olvassa el a blog többi írását is, hallgassa meg a videóimat.
KÉREM NE EGY ÍRÁS, VAGY VIDEÓ ALAPJÁN ÍTÉLJEN MEG!
Lehetősége van több mint száz, online formában elérhető, általános tájékoztató információhoz jutni az írások, és videók által. 
Mindezt kötelezettségek nélkül megteheti, csak olvasson, és hallgasson meg.
Tájékozódjon, és ha úgy érzi a segítségére lehetek, keressen meg.
A blog írásait témakörönként összesítve IDE kattintva találja.
YouTube videóimat IDE kattintva találja.
Az elérhető szolgáltatásokat összesítve IDE kattintva találja.

Az általános időpont egyeztetéssel kapcsolatos tájékoztatásért kattintson az alábbi linkre:

Tájékoztatás időpont kéréssel kapcsolatban.

A blog teljes tartalma testvéremmel közös szellemi munkánk eredménye!
Szerzői jogvédelem alatt áll!
Bármi nemű írott, képi, mozgóképi, és hanganyag készítéséhez felhasználása, másolása tilos!
Megosztás csak forrás megjelöléssel engedélyezett!
A változtatás jogát fenntartom!
Tisztelettel: Viki /Helqwyck/.